שירותי ביובית – תחזוקה נכונה לשמירה על מערכות הביוב

פינוי שפכים עם ביובית

בשנים האחרונות הפך הצורך בפתיחת סתימות ביוב ושאיבת מי הופכין לקריטי במיוחד וזאת נוכח התפתחות מגמת הבנייה המואצת ברחבי מדינת ישראל. הבנייה המודרנית כוללת מבנים רבי קומות וגודל האוכלוסייה גדל במהירות. נתונים אלה מביאים לידי כך שמערכת הביוב אמורה להתמודד עם כמויות גדולות של מי שופכין וצינורות הניקוז עומדים בפני עומס רב. השימוש התכוף בצנרת הביוב מביא לא אחת לסתימתה, כך שבעיות של ביוב סתום הופכות לנפוצות יותר ודורשות מענה מהיר ויעיל. שירותי ביובית מציעים פתרונות אינסטלציה מתקדמים לשמירה על תקינות מערכת הביוב. השירותים כוללים מענה למגוון צרכים בהם: איתור נזילות בעזרת מצלמות תרמיות, תיקון צנרות, תחזוקה של קווי ביוב, שאיבת שומנים מבורות שומן, שטיפה של קווי ביוב בלחץ מים גבוה, התקנה של כלים סניטריים ועוד.

תחזוקה שוטפת בשגרה ופתרון יעיל ומהיר למקרי חירום

שירותי ביובית מספקים מענה למגזר הפרטי, העסקי והציבורי וזאת בעזרת בעלי מקצוע מומחים בתחומי המסעדות, בתי המלון, קיבוצים, משרדים, בתי עסק וארגונים ועוד. צוות העובדים המקצועי מספק מענה מיידי לקריאות של לקוחות על פי דרישה ובכל עת, בין אם מדובר בעבודה שגרתית או בקריאה דחופה. לקוחות רבים מעוניינים בקבל השירות על בסיס קבוע וניתן לממש זאת בעזרת התקשרות שנתית במטרה לבצע עבודות תחזוקה שוטפות לקווי האינסטלציה לשמירה על תקינותם.

מה כוללים שירותי ביובית?

ביובית היא משאית מסיבית המיועדת לשאיבה של תכולת הביוב ובורות אחרים הקולטים מי שופכין בהם בורות ספיגה, בורות שומן, דלק, רקב ועוד. הביובית עשויה מחומרים עמידים וחזקים והיא מסוגלת להעביר את החומרים השומניים, הדליקים ומי השופכין למקומות הטמנה מורשים על פי החוק. כל בית מחובר למערכת ביוב אשר מאפשרת לנו לנהל שגרת יום תקינה. תפקידה של מערכת הביוב הוא לנקז את מי הביוב והפסולת ולהעבירם למכון לניהול שפכים. בימים עברו, היה צורך במציאת פתרונות יעילים למי השופכין אשר היוו מפגע תברואתי. כיום, מערכת הביוב הינה עוצמתית ורחבה ומספקת מענה יעיל, אך ככל מערכת מסועפת ומורכבת אחרת, גם במערכת הביוב עלולות להתרחש תקלות דוגמת סתימה ובמקרים אלה יש צורך להסתייע באנשי מקצוע ובשירותי ביובית.

פינוי שפכים עם ביובית

ניתן להעזר בשרותים השונים של ביובית על מנת לפנות שפכים למתקנים מורשים.

מענה יעיל ומקצועי למגזר הפרטי, הציבורי והעסקי

סתימה במערכת הביוב הביתית מפריעה לדיירים לנהל שגרת חיים תקינה. הריח הרע הבוקע ועולה מעלה או יציאה של מים עכורים בכיור מהווים מפגע המחייב מתן מענה מקצועי מיידי. פתיחת סתימות מהווה מרכיב חשוב בשירותי ביובית הן עבור בתים פרטיים והן עבור מפעלים, מוסדות ציבור ובתי עסק. פעולה של שאיבת ביוב ופתיחת סתימות מתבצעת בידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי הכשרה מתאימה. השימוש בביובית הינו הכרחי כאשר לא ניתן לטפל ולפתוח את הסתימה באופן ידני. שירותי ביובית כוללים כלים מתקדמים לאיתור מקור הסתימה וכן אמצעים יעילים ועוצמתיים לפתיחתה במהירות.

להזמנת שירותים בכל הארץ לחצו כאן